Oznámení o konání výběrového řízení v rámci projektu Erasmus+

Jana SkuhraváAktuality

               V Čelákovicích dne 7. 3. 2018

 

Oznámení o konání výběrového řízení pro účast na odborných stážích v Portugalsku pro studenty oborů Diplomovaný zdravotní laborant    a Diplomovaný farmaceutický asistent

 

Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s. r. o. vyhlašuje výběrové řízení pro účast na odborných stážích v Portugalsku pro 3 studenty VOŠ MILLS oborů Diplomovaný zdravotní laborant a Diplomovaný farmaceutický asistent v kombinované formě studia.

Odborné stáže se uskuteční termínu 13. 5. – 26. 5. 2018 v nemocniční laboratoři a lékárně ve městě Montijo nedaleko Lisabonu (Portugalsko). Student se zúčastní 10 denní praxe (cca 8 hodin denně), která bude uznána jako rovnocenná odborné praxi v ČR.

Odborné stáže účastníků budou zcela financovány z grantu programu Erasmus+, Klíčová akce 1 – projekty mobility osob – odborné vzdělávání a příprava. Z prostředků projektu bude účastníkům hrazena letecká a místní doprava, ubytování, kapesné na nákup potravin a cestovní pojištění. 

Uchazeči, kteří projeví zájem se odborné stáže v zahraničí zúčastnit, zašlou motivační dopis se životopisem (v českém jazyce) na e-mailovou adresu koordinátorky projektu: j.cerna@mills.cz do 25. března 2018.

Pro účast na stáži v Portugalsku je nutná znalost angličtiny.

Výsledky výběrového řízení budou zveřejněny na webu školy www.mills.cz  dne 31. března 2018.

Za projektový tým

PaedDr. Jana Černá