Vyberte si školu, která dokáže skloubit teorii s praktickou výukou, plnou expertů z praxe. Studujte na škole, která vás připraví na budoucí zaměstnání, studujte na škole pro život – studujte na MILLS.

Vyberte si jeden z atraktivních oborů – ve zdravotnictví naleznou upatnění absolventi oboru Zdravotnický záchranář nebo Zdravotní laborant, v oblasti farmaceutiky budou moci pracovat absolventi oboru Farmaceutický asistent. Absolventi oboru Sociální práce se uplatní v sociálních a pečovatelských službách. Všechny obory jsou zakončeny absolutoriem, při kterém student získá titul.


vyučujeme
4
atraktivní obory
učit vás bude
40
expertů z praxe
školu již absolvovalo
800
diplomovaných specialistů
máme
20
let zkušeností

Prohlédněte si naší školu6 důvodů, proč si vybrat Mills

Odborné praxe a soustředění
Záchranáři mohou absolvovat kurz s Horskou službou, farmaceuti navštívit odborné kongresy, laboranti mají praxe zajištěné ve špičkových pracovištích a sociální pracovníci v zařízeních pro děti, dospělé i na úřadech.

Vyučující jsou experti ze špičkových pracovišť
Naši vyučující nevyčetli látku pouze z knížek. Denně se setkávají s problémy, o kterých přednáší. Záchranáři jsou denně v terénu, farmacii učí farmaceuti a sociální práce sociální pracovníci.

Studium probíhá formou pěti víkendových konzultací za semestr
Jsme jedna z mála škol, kterou je možno studovat při zaměstnání na plný úvazek. Látka semestru je odučena během pěti víkendů místo nepravidelné školní docházky.

Okamžitý nástup do práce, žádné zaučování
Praxi budete mít za sebou a nastoupíte rovnou do zaměstnání jako zkušený odborník. Žádné zdlouhavé zaučování, jako u jiných škol.

Titul Vám zajistí vyšší příjmy
Posuňte svou kariéru na novou úroveň díky titulu. Stanete se certifikovanými odborníky připravenými na výkon povolání. Zvyšte svou hodnotu na pracovním trhu.

Bez přijímaček
Netrapte se stresem ze zkoušek a nastupte rovnou do školy. Přijímací řízení probíhá formou informačního pohovoru, při kterém se dozvíte všechno podstatné.

Naši absolventi dobývají svět


Díky škole Mills dnes pracuji na místě, kde jsem chtěl pracovat celý život.

Matěj Břeský
Air Ambulance, Absolvent oboru Záchranář 2015

Důraz na praxi je na škole skutečně znát. Rovnou se můžu zapojit a posunout svoji kariéru.

Michaela Bezuchová
Absolventka Sociální práce 2015

Má práce mě baví, ale kromě odborného vzdělání pro  ni potřebuji i legislativní oprávnění. Škola MILLS mi ho díky víkendové organizaci studia umožní snadněji získat.

Veronika Čechová
Studentka oboru Zdravotní laborant

Díky studiu jsem kromě vzdělání získala i práci.

Veronika Nováková
Absolventka oboru Farmaceutický asistent

Naši studenti


Ze školního Facebooku