Zanechte nám Váš e-mail, budeme Vás informovat o možnosti podávání přihlášek pro šk. rok 2021/2022.

* Toto pole je povinné.


Vyplnění on-line přihlášky

Protože jsme moderní škola, máme on-line systém přijímání přihlášek. Stačí na počítači či telefonu vyplnit formulář, díky kterému o Vás budeme vědět s předstihem a Vaše místo tak zarezervujeme ihned po odeslání.

Tisk a odeslání přihlášky

Jakmile odešlete vyplněnou on-line přihlášku, dorazí Vám do e-mailu ve formátu .PDF s předvyplněnými daty. Tento soubor vytiskněte, podepište a nechte jej potvrdit i Vaším lékařem. Následně přihlášku spolu s ověřenou kopií maturitního vysvědčení odešlete/doručte na adresu školy.

Den otevřených dveří (dobrovolné)

Abyste se o naší škole dozvěděli co nejvíce, můžete využít některý z našich dnů otevřených dveří, kde poznáte nejen prostory školy, ale také vedení a vyučující. Bude prostor nejen pro Vaše dotazy, ale také pro odevzdání vytištěné přihlášky a ověřené kopie maturitního vysvědčení.

Přijímací řízení (bez zkoušek)

Jedním z posledních kroků, který Vás dělí od toho, abyste se stali spokojeným studentem naší školy, je zúčastnění se přijímacího řízení. Nejen, že nám zde můžete odevzdat Vaši přihlášku a ověřenou kopii maturitního vysvědčení, ale dozvíte se vše podstatné ke studiu na naší škole (např. organizaci šk. roku, třídní e-maily atd.)

Podpis smlouvy a úhrada školného

Na přijímacím řízení od nás obdržíte smlouvu a rozhodnutí o přijetí. Jeden podepsaný originál nám vraťte na sekretariát školy, druhý je pro Vás. Máte v něm všechny podstatné informace k platbě školného, které je třeba uhradit před nástupem ke studiu (dle termínu na smlouvě).

Zápis

Začátkem školního roku probíhá oficiální zápis, na který je třeba se dostavit, abyste byli řádně zapsáni do studia. V případě, že se potřebujete omluvit, ale máte o studium zájem, neváhejte kontaktovat vedoucí Vašeho oboru, aby s Vámi počítala.


Kontaktujte nás


Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o

Náměstí 5. května č. 2
250 88  Čelákovice, Praha východ

 +420 326 999 342
 info@mills.cz